Salvis, Selva, Venta
19.64'C
vējš: 3.61m/s

SK "Pūre" kļūst par Tukuma novada čempioniem volejbolā

7. maija vakarā Laucienē tika noskaidroti šīs sezonas Tukuma novada čempionāta volejbolā uzvarētāji. Trešajā fināla spēlē starp SK "Lauciene" un SK "Pūre" ar rezultātu 3:1 uzvarēja pūrenieki, nodrošinot sev zelta godalgas.

Līdz šim abas spēles sērijā aizvadītas ļoti līdzīgas, līdz ar to, pirms šī izšķirošā mača prognozēt uzvarētāju bija visai neprātīgi.

Spēles sākums ļoti līdzvērtīgs (8:8), tomēr pēc tam sekoja neliels mājinieku izrāviens un jau četru punktu vadība, ko mājiniekiem arī izdevās saglabāt gandrīz līdz seta beigām, kad Pūres komandai izdevās finiša spurts – panākot 24:24! Pirmajā setā uzvara Pūres vīriem!

Otrā seta sākums – neliels nokdauns mājiniekiem, pēc pirmajām seta minūtēm – 8:1, vadībā Pūre! Tālāk gan mājinieki spēja atgūties, tomēr setu līdz uzvarai noveda SK Pūre vīri!

Trešā seta sākums, kā jau fināla trešajā spēlē piedienas, pavisam līdzīgs, tomēr ar nelielu Pūres komandas pārsvaru, bet seta vidū jau neizšķirts – 13:13! Tālāk neizšķirts – spēle punkts punktā – te vadībā viena komanda, te otra, te atkal neizšķirts (19:19)! Trilleris seta galotnē – vispirms vadībā Lauciene ar +2, tad atkal neizšķirts (21:21; 23:23; 25:25)… pašā seta galotnē uzvaru izrauj SK Lauciene un fināls turpinās!

Ceturtais sets atkal ar Pūres vadību sākumā, iegūstot piecu punktu vadību. Laucienes vīri gan nedomāja padoties un spēles ritējums nemainījās – punkts punktā, ar Pūres komandas vadību. Tuvojoties seta beigām – Pūres komandas izrāviens un uzvara setā!

Resurss: sports.tukums.lv

atjaunots: 2024.g 08.maijā | Tukuma Balss (x203)