Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 24.jūnijs
Jānis
14.64'C
vējš: 1.6m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Siliņa atvainojas pedagogiem par "asumiem" skolotāju protesta akcijā; savs viedoklis arī Rinkēvičam


Siliņa atvainojas pedagogiem par "asumiem" skolotāju protesta akcijā; savs viedoklis arī Rinkēvičam
Ģirts Ozoliņš/MN

Šodien notika pedagogu protesta akcija, kuras laikā vairāki tūkstoši izglītības nozares darbinieku bija sanākuši pie valdības ēkas, iestājoties pret Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) piedāvājumu pedagogu slodžu balansēšanai. Viņus uzrunāja arī Ministru prezidente Evika Siliņa.

Premjerministre sadusmojas skolotāju protestā. Viņa vaicāja: “Jūs zināt, par ko esat atnākuši strīdēties? Par ko? Jums valdība nepalielināja algas?" Siliņa aicināja pacelt roku tos pedagogus, kuriem pērn netika palielināts minimālais tarifs. Šis video milzu atrumā izplatījās interneta vidē un cilvēki bija šokēti par premjeras bravūrību un komunikācijas stilu.

Pēc akcijas E. Siliņa savā "Facebook" kontā publicēja garas pārdomas. Un tostarp atvainojās. "Atvainojos tiem skolotājiem, kurus varēja aizskart manis teiktais LIZDA rīkotā protesta laikā, atbildot uz arodbiedrības vadītājas jautājumiem - tas nebija mans nodoms," raksta E. Siliņa.

Savukārt Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču neapmierina Ministru prezidentes Evikas Siliņas (JV) komunikācija ar protestējošajiem pedagogiem.

Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" Rinkēvičs norādīja, ka tā [pārāk emocionāli runāt no skatuves protesta laikā] darīt īsti neesot vajadzējis - tā neesot pareizi, jo cilvēkiem ir tiesības protestēt un iestāties par savām tiesībām. Tāpat viņš norādīja, ka amatpersonai vajadzētu vairāk sarunāties cieņpilni.

Resurss: nra.lvatjaunots: 2024.g 21.maijā | Tukuma Balss (x29)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies