Modrīte, Mudrīte, Renāte
10.64'C
vējš: 4.35m/s

Kokins Igaunijas čempionāta 2.posmā izcīna 3.vietu

Tukuma novada motosportists Markuss Kokins sestdien Igaunijas čempionāta motokrosā otrajā posmā MX2 klasē divu braucienu summā izcīnīja 3. vietu.

Kvalifikācijā Kokins uzrādīja otru labāko apļa laiku, nopelnot pamatbraucienos pie starta barjeras stāties kā otrais.

Arī pirmajā braucienā tukumniekam izdevās finiša līniju sasniegt kā otrajam, palaižot priekšā tikai trīskārtējo Igaunijas čempionu Martinu Mičelisu, kurš Kokinu apsteidza par nepilnām sešām sekundēm.

Otrajā braucienā visu pārsteidza Latvijas izlases pilots Mairis Pumpurs, kurš pirmajā braucienā bija trešais, šoreiz uzvarēja. Mičeliss palika otrajā vietā savukārt Markuss braucienu noslēdza kā trešais.

Divu braucienu summā Igaunijas čempionāta 2. posmā MX2 klasē uzvarēja Martins Mičeliss, otro pjedestāla pakāpienu ieņēma Pumpurs, bet Markuss Kokins dienas izskaņā saņēma bronzas medaļu.

Kvadriciklu Junioru klasē uzvaras laurus divu braucienu summā plūca Tukuma motokluba "CrossMoto Racing Team" pārstāvis Kārlis Straubergs, savukārt Q100 klasē Robertam Valdmanim 4. vieta.

atjaunots: 2024.g 16.jūnijā | Tukuma Balss (x479)