2024.gada 23.aprīlis
Georgs, Jurģis, Juris
0.64'C
vējš: 4.08m/s

FK "Irlava/Avant" florbolistiem pirmā uzvara virslīgā – savā laukumā sakauti "Ogres Vilki"

Pie pirmās uzvaras, turklāt ar graujošu pārsvaru, tikusi ELVI florbola virslīgas debitante "Irlava/Avant" kas, kas savā laukumā ar 13:3 sakāva komandu "Ogres Vilki". Uzvarētāju rindās ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Kristaps Kazlovskis.

"Irlava/Avant" mājās uzņēma "Ogres Vilkus", kas augstākajā sabiedrībā cīnās jau trešo sezonu, bet vēl nav izcīnījusi nevienu uzvaru pamatlaikā.

Spēles rezultātu jau 3.minūtē atklāja ogrēniešu uzbrukuma līderis Markuss Januševskis, bet jau pavisam drīz sekoja iespaidīga laukuma saimnieku atbilde. Vēl pirmā perioda laikā irlavnieki izvirzījās vadībā ar 5:1, divus vārtus guva Renārs Stančiks, bet pa vieniem – Ričards Gruziņš, Emīls Krūmiņš un Mareks Stančiks. Otrās trešdaļas laikā "Irlava/Avant" guva trīs bezatbildes vārtus (8:1), bet visā spēlē triumfēja ar 13:2.

Uzvarētāju sastāvā labākā spēlētāja titulu nopelnīja vārtsargs Māris Ronis, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja bijušo virslīgas čempioni LH.LV/Oxdog Ulbroka. Viņš spēlē pret "Ogres Vilkiem" atvairīja 36 no 39 pretinieku metieniem.

Irlavnieku labā Kristaps Kazlovskis guva četrus vārtus, 4 (2+2) punkti Renāram Stančikam, ar "hat-trick" izcēlās Renārs Austrums, pa 3 (1+2) punktiem Kristam Paulovičam un Marekam Stančikam, bet pa 2 (1+1) – Emīlam Krūmiņam un Ričardam Gruziņam.

Pēc šīs spēles Tukuma novada florbolisti Latvijas forbola virslīgas čempionāta tabulā ar izcīnītiem trim punktiem trīspadsmit komandu konkurencē ieņem devīto vietu.

Nākamo virslīgas spēli FK "Irlava/Avant" aizvadīs 12. oktobrī Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas ielā 18, Cēsis), izbraukumā tiekoties ar septiņkārtējiem Latvijas virslīgas čempioniem FK "Lekrings" vīriem.

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2019.g 06.oktobrī | Marta Saulīte (x1296)