Agija, Aldonis
8.64'C
vējš: 6.01m/s

Latvijas izlase ar Meņģeli sastāvā izcīna 6.vietu Nāciju kausā kvadricikliem

Aizvadītās nedēļas nogalē Vācijas pilsētā Švedē notikušajā Nāciju kausa izcīņā Latvijas komandas motobraucēji ar Tukuma novada sportistu Edgaru Meņģeli sastāvā, sasniedza augsti vērtējamo sesto vietu kvadriciklu sacensībās.

Sākums komandai izvērsās neveiksmīgs, jo Edgars Meņģelis pirmajā finālbraucienā izstājās tehnisku problēmu dēļ, tobrīd atrodoties otrajā pozīcijā, bet Matīss Palēvics finišu sasniedza 16. vietā. Meņģelim krietni labāks bija otrais brauciens, kad tika izcīnīta augstā ceturtā vieta, bet Valērijs Kuzmins ierindojās 13. pozīcijā. Pēdējā, trešajā braucienā Kuzmins pārsteidza ar ceturto vietu, bet Palēvicam šajā reizē 19. vieta. Jāpiemin, ka Matīss startēja ar savainotu roku, un viņa primārais uzdevums bija finišēt.

Ar ievērojamu pārsvaru pār citiem Nāciju kausā uzvarēja ASV komanda, ko pārstāvēja Čads Vīnens, Tomass Brauns un Džols Hetriks, otrā vietā palika Nīderlandes izlasei, bet trešā - Īrija. Pārākas par Latviju bija arī Itālija un Beļģija.

atjaunots: 2019.g 07.oktobrī | Marta Saulīte (x763)
Novados, Tukums, Sports

Motosportists Valdis Šakins zcīna 2.vietu Latvijas čempionāta Cross Country 1.posmā