Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2022.gada 26.septembris
Gundars, Knuts, Kurts
7.64'C
vējš: 2.49m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Uz EHL ledus uzvaras izcīna visas trīs šajā līgā pārstāvētās Tukuma komandas


Uz EHL ledus uzvaras izcīna visas trīs šajā līgā pārstāvētās Tukuma komandas

12. oktobrī Tukuma ledus hallē vietējās komandas aizvadīja savas kārtējās Entuziastu hokeja līgas (EHL) mājas spēles, kurās R4 divīzijā spēlējošie HK “Tukuma Brāļi 1” hokejisti ar rezultātu 2:0 uzveica HK “Mad Dogs” (Rīga), bet HK “Rotas/Meliorceltnieks” ar 5:0 bija pārāka pār HK “Gaso” (Rīga). Tajā pašā laikā R6 divīzijā HK “Tukuma Brāļi 2” izrēķinājās ar HK “Briedis 2” (Rīga).

 

R4 divīzijā, kas EHL pēc spēku samēriem ir trešā spēcīgākā līga, turpina plosīties abas tajā pārstāvētās Tukuma novada komandas. Iepriekšējo gadu R5 un R6 divīziju čempioni HK “Tukuma Brāļi” ar kautiņiem un noraidījumiem bagātā spēlē pārspēja HK “Mad Dogs”. Abus vārtus tukumnieku labā guva baltkrievu leģionārs Vjačeslavs Vjazmjanovs, kurš pēc spēles tika atzīts par šī mača vērtīgāko spēlētāju.

 

Savukārt HK “Rotas/Meliorceltnieks” komanda ar rezultātu 5:0 sagrāva HK “Gaso”. Divus vārtus tukumnieku kontā ierakstīja Artis Belouss, bet ar vienu precīzu raidījumu pretinieku vārtos izcēlās Artis Krūmiņš, Mārcis Grīnbergs un Māris Dāvidsons. Par mača vērtīgāko spēlētāju tukumnieku rindās tika atzīts jau pieminētais divu vārtu autors A. Belouss.

 

Šobrīd abas Tukuma komandas pēc trim aizvadītām spēlē ar vienādiem punktiem atrodas R4 divīzijas regulārās sezonas tabulā dalītā otrajā un trešajā vietā. Bet rezultatīvāko spēlētāju rangā pirmajā pozīcijā ar trijās spēlēs sakrātiem septiņiem punktiem atrodas Jānis Ozols (HK “Rotas”). Šajā snaiperu TOPā ierakstījušies arī Vjačeslavs Vjazmjanovs un Kaspars Rudzītis (abi HK “Tukuma Brāļi”), kā arī Artis Belouss (HK “Rotas”).

 

Uz EHL ledus pirmajā sezonā rezultatīvi spēlēt turpina arī HK “Tukuma Brāļi 2”

 

12. oktobrī kārtējo spēli aizvadīja arī šogad izveidotās komandas HK “Tukuma Brāļi 2” hokejisti, kuri mājās uzņēma šajā līgā jau vairākas sezonas spēlējošos HK “Briedis” spēlētājus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:0 “mazo brāļu” labā.

 

Pa diviem vārtiem vietējās komandas labā guva Markuss Vīksna un Gundars Ādminis, bet vienreiz ar rezultatīvu metienu izcēlās Rinalds Ozoliņš.  atjaunots: 2019.g 13.oktobrī | Anita Bajāre (x1222)
Novados, Tukums, Sports, Hokejs

Tukuma šāvējiem labi rezultāti sacensībās Zviedrijā
Tukuma šāvējiem labi rezultāti sacensībās Zviedrijā
2022.g 12.augustā | Tukuma Balss (x144)
"RocketBiker Enduro" sacensībām jau pieteikušies 140 sportisti
"RocketBiker Enduro" sacensībām jau pieteikušies 140 sportisti
2022.g 12.augustā | Tukuma Balss (x251)
No mūžībā aizgājušā Inta Ķuža atvadīšanās notiks sestdien
No mūžībā aizgājušā Inta Ķuža atvadīšanās notiks sestdien
2022.g 12.augustā | Tukuma Balss (x141)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2022 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies