Ginta, Gunda, Gunta
13.64'C
vējš: 5.73m/s

FK "Irlava/Avant" florbolisti pēcspēles metienos piekāpjas Ķekavas "Bulldog" komandai

2. novembrī Irlavas sporta namā kārtējo Latvijas florbola virslīgas spēli aizvadīja FK "Irlava/Avant" komanda, kura pēcspēles metienos ar rezultātu 5:4 atzina vairākkārtējo Latvijas čempionu "Ķekavas Bulldogs" pārākumu.

Spēli irlavnieki uzsāka ļoti daudzsološi, ātri sametot pretinieka vārtos divas "golus", taču prieki bija īsi, jo  perioda beigās viesiem izdevās atgūt vienus vārtus.

Otrajā periodā laukuma saimnieki vēlreiz bija rezultatīvi, taču pamazām atspēlēties sāka ķekavnieki, taimu noslēdzot ar 3:3. Trešajā periodā atkal abas komandas guva pa vieniem vārtiem un pamata laiku beidza ar 4:4.

Divu piešķirto papildlaiku robežās komandām neizdevās noskaidrot labāko un uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešami soda metieni, kuros veiksmīgāki izrādījās viesi.

Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts uzbrucējs Ričards Gruziņš (#18), kurš guva divus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Nākamo spēli "Irlava/Avant" komanda aizvadīs 16.novembrī plkst. 18.00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē (Brīvības iela 29, Talsi) pret florbola klubu "Talsu NSS/Krauzers".

atjaunots: 2019.g 04.novembrī | Marta Saulīte (x1093)