5.64'C
vējš: 3.33m/s

tukumametals

BS "Tukums" basketbolisti līdzvērtīgā spēlē piekāpjas BK "Talsi"

10. novembrī BS "Tukums" aizvadīja LBL3 mājas spēli pret spēcīgo BK "Talsi" komandu, kurā ar rezultātu 83:80 atzina viesu pārākumu.

Spēles pirmais puslaiks ritēja smagnēji, un abām komandām punkti nāca ar grūtībām. Otro puslaiku viesi iesāka ar izrāvienu un dažās minūtēs sasniedza lielāko pārsvaru spēlē +15.

Kārtējo reizi tukumnieki nodemonstrēja raksturu, samazinot rezultātu līdz minimumam, tomēr spēles beigās emocionāls zaudējums 80:83!

Rezultatīvākais komandā  ar gūtajiem 24 punktiem un 11 atlecošām bumbām zem groza bija Eduards Horeliks, Kristaps Horeliks guva 12 punktus, bet Mārtiņš Tīss pievienoja 10 punktus.

“Smaga spēle! Lai arī zaudējums, kārtējo reizi pierādījām, ka komandai ir raksturs un spēlējam līdz beigām. Šīs ir spēles, pēc kurām komanda progresē, saliedējas un paliek labākas! Arī 20/45 soda metienos šoreiz nepalīdzēja,” pēc spēles izteicās BS "Tukums" galvenais treneris Sandis Poga.

Nākamo spēli tukumnieki aizvadīs jau 13. novembrī Iecavā, kur spēkosies ar vietējo BK "Dartija" vienību.

atjaunots: 2019.g 10.novembrī | Marta Saulīte (x1112)