Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2020.gada 10.aprīlis
Anita, Anitra, Zīle
9'C
vējš: 3.6m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

VIEDOKLIS: Ivonna Plaude iespējams apzināti dezinformē sabiedrību par situāciju Tukuma novada Domē


VIEDOKLIS: Ivonna Plaude iespējams apzināti dezinformē sabiedrību par situāciju Tukuma novada Domē
Foto: LSM.LV

Vakar Tukuma Domes sēdes izskaņā priekšsēdētājs paziņoja par atkāpšanos no amata. Tāpat domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans (Tukuma pilsētai un novadam) nolēmis nolikt deputāta mandātu kopā ar savu vietnieku Arvīdu Driķi (Latvijas Zemnieku savienība).

 

Šī rīta radio LR1 mūsu konkurentu vietējā laikraksta galvenā redaktore Ivonna Plaude pauda savdabīgu viedokli, kas lika saprast mums, ka Tukuma novads stagnējis kopš Šulca laikiem, ka te ir tikai intrigas un nekas nenotiek tā kā vajag. Neesot pat līderu, kas varētu stāties Domes vadībā un tamlīdzīgas mums nesaprotamas lietas.

 

Galu galā konstatējām, ka tā vairāk izskatās kā absolūta dezinformācija un sabiedriskās domas manipulācijas mēģinājumi no reģionāla laikraksta puses. Proti, NTZ slavinājis Šulcu kopš seniem laikiem un šāda retorika tikai apliecina to, ka Juris Šulcs tiks izvilkts ārā pirms gaidāmajām 2021.gada pašvaldības vēlēšanām, kā "hozaijstvenniks", kas atgriezīsies un atkal kaut ko sakārtos Tukumā, lai visas nejēdzības beigtos. Ivonna Plaude savā intervijā atļaujas minēt arī trīs mēra amata kandidātus ar "īpašu" ranžējumu:

 

1. Sergejs Kovaļovs, kā reālākais, tad

2. Agris Zvaigzneskalns, kas "nez vai varētu" un

3. Normunds Rečs kā visticamāk nereālākais kandidāts.

 

Vērtējot šādu retoriku skaidri apzinamies, ka nostādīt Sergeju Kovaļovu par potenciālo labāko mēra amata kandidātu, zinot, ka tie citi divi darbojas Domē turpat trīs reizes ilgāk nekā Kovaļova kungs ir kaut kas stipri dīvains. Iespējams pa nakti bijis pilnmēness un Ivonnai Plaudes kundzei radās īpatnējas personiskas vīzijas par to, kas tūlīt arī tikušas laistas plašākajai sabiedrībai bez likumsakarīgas veselā saprāta loģikas.

 

Var būt arī otrs variants, ka Plaudes kundze vienkārši gatavo sabiedrisko domu idejai par Šulca atgriešanos, jo partijai Tukuma pilsētai un novadam plīstot pa vīlēm reāli vairs nav cilvēku, kurš varētu uzņemties šādu lietu. Lai nu kā, sazvanījām arī mēra amata kandidātus, lai uzjautātu, ko viņi domā un kā komentē šādus izteikumus.

 

Sergejs Kovaļovs bija izbrīnīts par šādu retoriku un aicināja mūs sazināties ar pašu Ivonnu Plaudi, jo tas esot aplams un apbrīnojams izdomājums, ko komentēt var tikai pats autors. Viņš skaidri pasaka "NĒ" kandidēšanai uz Domes priekšsēdētāja amatu. Viņu neinteresē ne šis ne arī kāds cits Domes amats.

 

Sazvanot Domes priekšsēdētāja vietnieku Agri Zvaigzneskalnu saprotam, ka šāda retorika no Ivonnas Plaudes puses nav nekāds pārsteigums. Bet vienlaicīgi smejoties pateicās arī viņai par izrādīto godpilnās otrās vietas nomināciju. Zvaigzneskalns lika saprast, ka šis ir tas brīdis, kad koalīcija, kas ir Vienotības un Tukuma pilsētai un novadam partiju bloks ar Latvijas zemnieku savienību, būtu jāsanāk kopā un jāvienojas par tālāko rīcību. Mūsu deputātu korpuss ir gatavs vienoties par tālāko darbu ar potenciālajiem partneriem. Zvaigzneskalns atzina, ka viņš Domē strādā pietiekami ilgi, lai zinātu kādas plātņu kustības norit pašvaldības iekšienē. Tāpat nenoliedz, ka varētu uzņemties vadību pie noteiktiem nosacījumiem. Zvaigzneskalns atkārtoja to pašu, ko jau arī gadu atpakaļ minējis NTZ, ka kandidāts uz Domes priekšsēdētāja posteni opozīcijai ir un tas neesot viņš vienīgais.

 

Sazvanot Normundu Reču saprotam, ka Ivonnas Plaudes izteikto viņš negrasās komentēt. Apliecināja, ka būtiski ir saprast, ko plāno gan koalīcija gan Latvijas Zemnieku savienība, kurā pamainījušies deputāti.

 

Turpinājums sekos...

 

 atjaunots: 2019.g 20.decembrī | Anita Bajāre (x322)
Novados, Tukums, Engure, Jaunpils, Kandava

Sergejs Kovaļovs atkārtoti tiek virzīts uz Latvijas futbola federācijas viceprezidenta amatu
Sergejs Kovaļovs atkārtoti tiek virzīts uz Latvijas futbola federācijas viceprezidenta amatu
vakar | Marta Saulīte (x94)
Melnezerā top āra basketbola laukums
Melnezerā top āra basketbola laukums
vakar | tukumabalss.lv (x135)
Par ārkārtas stāvokļa rīkojuma neievērošanu Tukumā sastādīts pirmais protokols, 12 mutvārdu aizrādījumi
Par ārkārtas stāvokļa rīkojuma neievērošanu Tukumā sastādīts pirmais protokols, 12 mutvārdu aizrādījumi
vakar | tukumabalss.lv (x1263)
    Pasākumi
17.aprīlī 19:00 Tukumā, Tukuma pilsētas kultūras namā
Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde
    Aktuāli
no 13.jūlija līdz 5.jūlijam
  Tukumā, Pils tornī
izstāde "KINO TUKUMĀ"
no 2.septembra līdz 20.augustam
  Džūkstes pasaku muzejā
Izstāde "Brīnumlādītes"
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2020 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies