6.64'C
vējš: 3.25m/s

tukumametals

Tumes čempionāta 4. posmā šautriņu mešanā uzvar Sandis Kipens

12. janvārī Tumes pamatskolas telpās ar ļoti interesantām, spraigām un taktiskām cīņām noslēdzās 2019./2020.g. sezonas atklātā Tumes šautriņu mešanas sacensību 4. posms, kurā septiņpadsmit sportistu konkurencē triumfēja irlavnieks Sandis Kipens.

Otro vietu izcīnīja tukumnieks Jānis Oliņš, bet trešajā pozīcijā izvirzījās irlavnieks Juris Alenčiks. Tūdaļ aiz goda pjedestāla palika 3. posma uzvarētājs Gatis Ozols. Piektajā un sestajā vietā ierindojās irlavniece Sandra Alenčika un tumenieks Juris Lapčenko.

Čempionāta kopvērtējumā pēc četriem aizvadītajiem sacensību posmiem par līderi ar 13 punktiem izvirzījies irlavnieks Gatis Ozols, otro vietu ar 16 p ieņem Jānis Oliņš, trešajā vietā ar 19 p Sandis Kipens, ceturto vietu ar vienādu punktu skaitu (21) ieņem tukumnieks Kaspars Krūzmanis un Sandra Alenčika, savukārt olimpisko sešinieku ar 23 punktiem noslēdz Juris Alenčiks.

Nākamās atklātā Tumes šautriņu čempionāta 5.posma sacensībās notiks 2. februārī Plkst. 12:00 Tumes sporta zālē.

atjaunots: 2020.g 12.janvārī | Marta Saulīte (x978)