Ginta, Gunda, Gunta
12.64'C
vējš: 6.35m/s

"Irlava/Avant" florbolisti izbraukumā uzveic "Ogres Vilkus"

Šodien, 12. janvārī, septīto uzvaru šosezon guvusi ELVI florbola līgas debitante "Irlava/Avant", kas otrā riņķa mačā ar rezultātu 12:7 pretinieku laukumā pārspēja "Ogres Vilki" vienību. Rezultatīvākais starp irlavniekiem ar 4 (1+3) punktiem bija Renārs Austrums.

"Irlava/Avant" jau pirmajā sezonā pēc savas atgriešanās Virslīgā turpina krāt punktus un pretendēt uz kvalificēšanos izslēgšanas spēlēm.

Ja vakar irlavnieki savā laukumā papildlaikā ar 5:4 pārspēja titulēto Cēsu komandu "Lekrings", tad jau šovakar viņi viesojās pie turnīra tabulas priekšpēdējās vietas īpašnieces "Ogres Vilki", ko pirmā apļa mačā savā laukumā sakāva ar 13:3.

Arī šī vakara cīņu labāk sāka irlavnieki, kuri pēc Mareka Stančika un Renāra Austruma metieniem jau pirmo četru minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 2:0. 7.minūtē pēc ogrēniešu uzbrukuma līdera Elvija Jankovska raidījuma rezultāts kļuva 1:2. Tikai vienu vārtu pārsvars viesiem bija arī pēc pirmā perioda – 4:3. Otrās trešdaļas laikā Irlavas florbolisti ieguva četru vārtu handikapu (9:5), bet visā mačā "Irlava/Avant" svinēja pārliecinošu uzvaru ar 12:7.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Jānis Klestrovu, kurš ar punktu guvumu gan neizcēlās. Rezultatīvākais ar 4 (1+3) punktiem bija Renārs Austrums, pa trim goliem ogrēniešu vārtos iemeta Renārs Stančiks un Emīls Krūmiņš, trīs rezultatīvas piespēles Kristapa Kazlovska kontā. Divus vārtus guva Mareks Stančiks, bet pa 2 (1+1) punktiem savāca Toms Zālmanis un Ričards Gruziņš.

Pēc šī panākuma "Irlava/Avant" florbolisti turnīra tabulā ar 22 punktiem pakāpušies uz 9.vietu. "Ogres Vilkiem" joprojām trīs punkti un 11.vieta.

atjaunots: 2020.g 12.janvārī | Marta Saulīte (x1003)