Jadviga, Laura
5.64'C
vējš: 3.38m/s

Tukuma lodes grūdēja Ciemiņa Liepājā izcīna uzvaru U16 vecuma grupā

10. janvārī Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā risinājās "Sportland" kausa pirmā posma sacensības, kurā lodes grūšanas disciplīnā U16 vecuma grupā lieliski nostartēja tukumniece Alise Ciemiņa, izcīnot pirmo vietu.

Alda Čākura audzēkne 3 kg smago lodi aizgrūda 12,60m un divdesmit piecu dalībnieču konkurencē izcīnīja pirmo vietu. Otrā palika Katrīna Klāsupa (10, 61 m), bet trešo augstvērtīgāko rezultātu uzrādīja Patrīcija Ūdre (10, 23 m).

Jāpiezīmē, ka Alise Ciemiņa pērngada izskaņā starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās „Manēžas kausi – 2019.” (Klaipēdā, Lietuvā) lodi raidīja 13,25 m.

Vēl "Sportland" mačos Liepājā godalgotas vietas no Tukuma sportistiem ieguva Marta Anna Putene, kura izcīnīja 2. vietu tāllēkšanā (5,34 m), kā arī Saila Gūtšmite, kuras kontā bronzas medaļa augstlēkšanā ar rezultātu 1,50 m.

atjaunots: 2020.g 13.janvārī | Marta Saulīte (x1354)
Novados, Tukums, Sports, Vieglatlētika

Margita Kanopka kļūst par Lietuvas čempioni parašaušanā
aizvakar | Tukuma Balss (x9)
Tukuma novadā paredzēts "Tet Rally Latvia" īsākais un garākais ātrumposms
vakar | Tukuma Balss (x64)
Zālmane un Alfere iekļautas Latvijas U19 florbola izlasē dalībai pasaules čempionātā