Bārbala, Līksma
6.64'C
vējš: 2.81m/s

"Kandava"/"Anzāģe" sagādā zaudējumu LBL2 vicelīderei BK "Saldus"

Ceturtdien, 6. februārī Kandavā LBL2 spelē "Kandava"/"Anzāģe" basketbolisti ar rezultātu 84:70 pieveica vienu no Rietumu konferences līderēm "Saldus"/"Sporta skola" un Rietumu konferencē regulārās sezonas kopvērtējuma tabulā pacēlusies uz piekto pozīciju.

Spēles trīspadsmitajā minūtē saldinieki izvirzījās priekšā ar rezultātu 34:23, tomēr turpinājumā Kandavas basketbolisti veica lielu izrāvienu un pēc puslaika uz spēli izliktie favorīti jau bija iedzinējos ar 38:44. Pirms pēdējām desmit minūtēm kandavnieku pārsvars bija jau 19 punkti un turpinājumā noturēja negaidītu, bet drošu uzvaru.

Kandavnieku rindās ar gūtiem 34 punktiem bija Guntars Strāķis, cienījamu sniegumu nodemonstrēja arī Kristaps Gotfrīds, kurš guva 17 punktus. Tāpat jāizceļ Arvja Savčenko 19 atlēkušās bumbas.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2020.g 07.februārī | Marta Saulīte (x649)