Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2025.gada 11.novembris
Nellija, Ojārs, Rainers
3.29'C
vējš: 1.89m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Vai avārijas stāvoklī esošās ēkas Melnezera ielā 1 neskartajā korpusā turpmāk varēs notikt šaušanas treniņi un sacensības?


Vai avārijas stāvoklī esošās ēkas Melnezera ielā 1 neskartajā korpusā turpmāk varēs notikt šaušanas treniņi un sacensības?

13. februārī Tukuma novada Dome, pamatojoties uz Būvniecības valsts kontroles biroja un būvinženiera atzinumu, apturēja Melnezera ielā 1 esošās ēkas daļas ekspluatāciju, kuras pagrabstāvā atrodas viena no trijām Tukuma sporta skolas izmantotajām šautuvēm. Tas nozīmē, ka pārējās divās šautuvēs darbs turpinās.

 

“Pārbaudē konstatēts, ka daļa no ēkas konstrukcijām zaudējušas to nestspēju un ēkas D daļa ir kļuvusi bīstama,” skaidroja Tukuma novada Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Eisaks.

 

“Šobrīd tiek strādāts pie D korpusa nojaukšanas projekta. Cik ilgu laiku tas process aizņems un cik tas izmaksās pagaidām grūti pateikt, protams, provizoriskās summas no Domes arhitektūras nodaļas speciālistiem ir izskanējušas. Konsultējoties ar speciālistiem, viņi prognozē, ka līdz D korpusa reālai nojaukšanai būs nepieciešami četri līdz seši mēneši.”

 

 

Eisaks noliedza baumas, ka arī augšējā stāva šautuvēs tiks apturēta darbība, viņš skaidroja, ka tajās Tukuma sporta skolas audzēkņi turpina treniņu procesu, kā šajās telpās arī turpmāk varēs notikt sacensības.

 

“Pēc ekspertu atzinuma D korpusa stāvoklis neskar augšējās divas šautuves – tur darbs turpinās ierastajā ritmā. Arī labierīcību jautājums, ko pacēla biedrības “Līdzvērtība” vadītāja Margita Kanopka tiek risināts. Lai nekavējoties risinātu problēmu, esam aizveduši uz Melnezera ielu 1 pārvietojamo tualetes būdiņu, kā arī pēc mana ierosinājuma esam uzsākuši sarunas ar Zemessardzi, par iespēju šāvējiem ar kustību traucējumiem izmantot viņu labierīcības.”

 

Jāpiezīmē, ka otrs Tukuma Domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Zvaigzneskalns pirms būvinženiera lēmuma aizvērt pagarbastāva šautuvi, apspriežoties ar Margitu Kanopku Domes speciālistiem ierosināja un pat bija izdomājis veidu kā D korpusā esošās labierīcības pārnest uz ēkas drošo daļu, taču Īpašuma un Komunālās nodaļas speciālisti lēma citādāk.



atjaunots: 2020.g 21.februārī | Marta Saulīte (x1001)
Novados, Tukums





Notikusi vēja parka “Pienava Wind” pamatakmens ielikšanas ceremonija
Notikusi vēja parka “Pienava Wind” pamatakmens ielikšanas ceremonija
2025.g 06.novembrī | Tukuma Balss (x21)
Pabeigta Engures kapsētas stāvlaukuma labiekārtošana
Pabeigta Engures kapsētas stāvlaukuma labiekārtošana
2025.g 06.novembrī | Tukuma Balss (x130)
Tumes pagastā norit saules enerģijas parka “Tume” būvniecība
Tumes pagastā norit saules enerģijas parka “Tume” būvniecība
2025.g 05.novembrī | Tukuma Balss (x28)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2025 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies