Bārbala, Līksma
6.64'C
vējš: 3.25m/s

BK "Jaunpils" aizraujošā spēlē ar minimālu punktu pārsvaru uzveic BK "Jelgava"

17. februārī BK "Jaunpils" basketbolisti aizvadīja pirmspēdējo šīs sezonas LBL3 mājas spēli, spēkojoties ar BK "Jelgava/BJSS" komandu, kurā svinēja uzvaru ar rezultātu 89:83.

Spēli ļoti aktīvi uzsāka viesi, viņi pārņēma iniciatīvu un kontrolēja spēles gaitu. Jelgavnieki veiksmīgi uzbruka no tālās distances, kas atspoguļojās arī uz tablo - pēcc pirmajām desmit minūtēm rezultāts bija 24:31viesu labā.

Otro ceturtdaļu Jaunpils basketbolisti iesāka daudz veiksmīgāk, spēja izlīdzināt rezultātu un neilgi pirms lielā pārtraukuma veica izrāvienu. Otro ceturtdaļu jaunpilnieki uzvarēja ar 16 punktu pārsvaru un, ejot puslaika atpūtā bija vadībā ar 50:41.

Trešo spēles nogriezni atkal veiksmīgāk iesāka viesi, kas, pateicoties metieniem no tālās distances, pārņēma vadību. Pēc 30 spēlētām minūtēm – 66:69. Pēdējo ceturtdaļu BK "Jaunpils" spēlētāji saņēmās un, ielaižot tikai 14 punktus, ieguva vadību spēlē un to arī noturēja. Beigu sirēnai skanot, uzvara 89:83.

Veiksmīgu spēli aizvadīja BK "Jaunpils" saspēles vadītājs Mareks Doroškevics, kurš guva 34 punktus, 28 pievienoja Pauls Zukuls.

Nākamo mājas spēli jaunpilnieki aizvadīs 6. martā, kad uzņems grupas līderi – BK "Talsi" vienību.

Resurss: BK "Jaunpils"

atjaunots: 2020.g 21.februārī | Marta Saulīte (x667)