Ginta, Gunda, Gunta
12.64'C
vējš: 4.97m/s

EHL: Kautiņiem bagātā spēlē Tukuma hokeja komandu derbijā uzvar “Tukuma Brāļi”

Vakar Tukuma ledus hallē savā starpā tikās Entuziastu Hokeja Līgas (EHL) R5 divīzijas Austrumu un Rietumu konferences līderi HK “Tukuma Brāļi” ar HK “Rotas/Meliorceltnieks”. Asumiem bagātā spēlē ar 4:1 uzvaras laurus plūca “Tukuma Brāļi”.

Pēc spēles gaitas laukuma saimnieku lomu uzņēmās divkārtējie EHL čempioni “Tukuma Brāļi”, kuri spēles rezultātu atklāja jau mača otrajā minūtē. Pirmos divus periodus “brāļi” pārliecinoši dominēja un uz trešo, noslēdzošo spēles daļu iznāca ar lielu atrāvienu 4:0.

Šāds ciparu izkārtojums uz tablo neapmierināja HK “Rotas/Meliorceltnieks” hokejistus un viņi sāka provocēt pretiniekus uz asumiem. Izcēlās vairāki kautiņi, taču rezultāts uz tablo izmainījās tikai mača izskaņā, kad goda vārtus “Rotu” labā guva Artis Belouss.

Uzvarētāju rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Krišs Āls, bet pa vienam golam atzīmējās Māris Karstais un Kristiāns Ziediņš. “Brāļu” komandas rindās par spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts vārtu vīrs Reinis Siliņš, taču “Rotu” rindās MVP titulu saņēma Sandris Bumeisters.

“Jau pirms šīs spēles bijām nodrošinājuši sev trešo EHL čempionu titulu, tāpēc mūsu uzdevums bija spēlēt mierīgi, lai negūtu traumas – pie tā arī pieturējāmies,” komentēja HK “Tukuma Brāļi” komandas kapteinis Māris Karstais.

“Jā, dažbrīd spēle uzņēma apgriezienus un bija nevajadzīgi asumi, taču hokejā laikam bez tā nevar. Esam ļoti gandarīti, ka abas R5 divīzijās spēlējošās Tukuma komandas ir uzvarējušas savās pārstāvētajās konferencēs un iekļuvušas “Play off”. Tas būtu nebijis notikums, ja “Tukuma Brāļi” ar “Rotas/Meliorceltnieks” vienību tiktos izslēgšanas spēļu finālā! Mēs esam par draudzību un godīgu spēli.”